ТТФ ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА

81.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14347 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 240 х W 97 х H 93 cm 1-фотеља: L 81 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште на тросед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед: 58 cm Длабочина на седиште на фотеља: 58 cm Димензии за спиење (тросед): 90 х 160 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-23, деб 8cm Наслон на фотелја: Сунгер тип С-23, деб. 8 cm Подлога под наслон на фотелја: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ВЕРОНА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian