Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТТФ ВЕРОНА

77.900 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

2Х 3-тросед: L 240 х W 97 х H 93 cm 1-фотеља: L 81 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште на тросед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед: 58 cm Длабочина на седиште на фотеља: 58 cm Димензии за спиење (тросед): 90 х 160 cm Бои/Дезени: – ИЗБОР ОД СИТЕ ( И ) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Наслонот ротира наназад Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Сунѓер тип С-23, деб 8cm Наслон на фотелја: Сунгер тип С-23, деб. 8 cm Подлога под наслон на фотелја: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТТФ ВЕРОНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби