ТВ КОМОДА АТЕНШАН НОВА ТОП ЦЕНА

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 9 на залиха

Опис

Димензии: 160 х 52 х 40 cm Боја: Сив даб со бело Материјал: ТВ комода изработена од медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус) со акценти во дабовиот декор и необичното осветлување поставено по столбот на мебелот со вклучено меко затворање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА АТЕНШАН НОВА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби