ТВ КОМОДА БУГАТИ

34.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Опис

Димензии: 223 x 47 x 65 cm Боја: Како на сликата Материјал: ТВ комода изработена од медијапан со декоративни бакарни елементи, бакарни ногари и рачки. Оваа прекрасна тв комода е дизајнирана да се вклопи во вашиот амбиент

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

223 x 47 x 65 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

ТВ комода изработена од медијапан со декоративни бакарни елементи, бакарни ногари и рачки. Оваа прекрасна тв комода е дизајнирана да се вклопи во вашиот амбиент

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА БУГАТИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби