Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТВ КОМОДА ЕНКАНТО

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

24 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 161,3 x 45 x 64,8 cm Боја: Бел Бор Материјал: Со оваа тв комода ќе создадете уникатен ентериер, воведувајќи му белешка на суптилност и сјај во него. Тв комода во светли бои, што им дава на масивните блокови леснотија и благодат. Комплетирано со стилизирани рачки и препознатливи плинтуси и венци, оваа тв комода дава чувство на безвременска елеганција. Оваа тв комода е совршена за станови во скандинавски стил, каде модерноста и шик играат огромна улога. Не знаете како да ја опремете вашата дневна соба? Со ТВ комодата ќе создадете ентериер со добар вкус

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ЕНКАНТО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби