ТВ КОМОДА ГАЛАКТИК

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 17 на залиха

Опис

Димензии: 183,4 x 41,5 x 49,5 cm Боја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата) Материјал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка, со три фиоки без рачки, модерна комбинација на бои, дизајнирана по ваш вкус

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ГАЛАКТИК”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби