ТВ КОМОДА ХАЈАТО ГОЛЕМА – ОНЛАЈН

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14651 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

199 x 42 x 56,5 cm

БОЈА

Црна со алпска смрека

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Колекцијата Хајато комбинира се што ви треба за да создадете удобна дневна соба.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ХАЈАТО ГОЛЕМА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби