ТВ КОМОДА КОМБО – ОНЛАЈН СИТИ 6225

8.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 10503 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

190 x 40,5 x 59 cm

БОЈА

Орев aдмирал со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм која може да се комбинира во три варијанти. Push механизми на 2 фиоки, 1 врата и барчето од левата страна.

ПРЕДНОСТИ

Push механизми

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА КОМБО – ОНЛАЈН СИТИ 6225”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби