ТВ КОМОДА МЕРИОТ

28.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15097 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 180 х 41,5 х 53 cm Боја: Орев Материјал: Тв комода изработена од МДФ во фурнир со златни хромирани ногари, апликација на камин на средина кој се вклучува со далечинско, златни апликации, меко затворање и стаклена црна плотна. Донесете го луксузот во Вашиот дом

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА МЕРИОТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian