ТВ КОМОДА ПОКО

15.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 2 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Опис

Димензии: 212 x 42 x 50 cm Боја: Крем Изработка: Тв комода изработена во видливи делови медијапан со фолија крем мат, внатрешен дел иверица артисан. Со две фиоки и механизам на отварање на допир.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ПОКО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби