ТВ КОМОДА РАВЕН

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 154,5 x 54,5 x 52 cm Боја: Како на сликата Изработка: Тв комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм, во необична комбинација на бои. Метални црни ногари. Со две фиоки и една вратичка за дополнително складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА РАВЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби