ТВ КОМОДА СОЉЕТИКО

15.300 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 186 x 42 x 54 cm Боја: Даб Изработка: ТВ комода израбтена од висококвалитетна иверка. Прекрасен дизајн, совршен за вашата дневна соба, со 3 врати и модерни метални ногарки, совршен за организирање на се. Идеален за модерна, функционална и стилска дневна соба.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА СОЉЕТИКО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби