Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

Купи!

ТВ КОМОДА ТИЦИАНО ГОЛЕМА ТОП ЦЕНА

8.772 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 194 х 54 x 50 cm Боја: Антички даб/Крем висок сјај Материјал: Тв комода изработена од медијапан со сјајна фолија. ТВ комодата од колекцијата TIZIANO е модерно парче мебел што ќе изгледа одлично во дневната соба. Корпусот на кабинетот е изработено во декор антички даб, совршено имитирајќи ја структурата на дрво, а предните делови се крем со висок сјај. Комодата има широко отворена полица за електроника и 3 фиоки.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

194 х 54 x 50 cm

БОЈА

Антички даб/крем висок сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан со дебелина од 16мм

ОПИС

Тв комода изработена од медијапан со сјајна фолија. ТВ комодата од колекцијата TIZIANO е модерно парче мебел што ќе изгледа одлично во дневната соба

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ТИЦИАНО ГОЛЕМА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби