ТВ КОМОДА ЖАДЕ – ОНЛАЈН СИТИ 6250

6.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14194 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 x 40.5 x 55 cm

БОЈА

Костен вирџинија со сиво

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. PUSH механизми на вратичките, со никел ногари

ПРЕДНОСТИ

Push механизми

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ЖАДЕ – ОНЛАЈН СИТИ 6250”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби