Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ВИТРИНА ГАЛАКТИК (0)

10.300 ден

НА ЗАЛИХА

13 на залиха

SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

64 x 42 x 181 cm

БОЈА

Бетон/Даб Сонома (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Витрина изработена од висококвалитетна иверка со метални ногари. Витрина од колекцијата Галактик која доминира во ентериерот, но во исто време и едноставна за да се вклопи во секој дом.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ВИТРИНА ГАЛАКТИК (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби