ВИТРИНА ХАЈ РОК – ОНЛАЈН

11.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14773 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

86 x 40 x 194 cm

БОЈА

Црна со даб ривиера

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Уникатно дизајнирана витрина, со врати и отворени и затворени полици.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ВИТРИНА ХАЈ РОК – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби