ЗАКАЧАЛКА АНТИК – ОНЛАЈН

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14181 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

135 x 42,5 x 210,5 cm

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 32мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Закачалка изработена од медијапан од 32мм и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм и 1мм. Меко затворање на вратичките

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратите

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА АНТИК – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби