Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА БРАН

19.120 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

3 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 180 x 42 x 180 cm Ормар: 60 x 42 x 200 cm Низок елемент: 60 x 42 x 48 cm Среден елемент(бифе): 60 x 42 x 88 cm Закачалка: 60 x 22 x 150 cm Огледало: 60 x 2,5 x 90cm Изработка: Закачалка изработена во костур иверka бела мазна, лице пвц фолија бела сјај со огледало.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА БРАН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби