Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА ДЕЈЗИ – ОНЛАЈН СИТИ 4065

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14243 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 x 38,5 x 201 cm

БОЈА

Даб дакота со бела

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм.Канттрака од 0,45мм

ОПИС

Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата.Домот е хармонија, удобност и расположение. Прекрасниот и пријатен ходник го создава првиот впечаток за вашиот дом и стил

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ДЕЈЗИ – ОНЛАЈН СИТИ 4065”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби