ЗАКАЧАЛКА ХОУМ – ОНЛАЈН СИТИ 4058

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13259 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 x 37,5 x 221 cm

БОЈА

Костен вирџинија со графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Интересно решение за вашиот ходник. Со принт на вратата

ПРЕДНОСТИ

Меко затворање на вратичките. Пернички за седење. Можност за монтирање на спротивната страна.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ХОУМ – ОНЛАЈН СИТИ 4058”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби