Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА КАЈЛА ГОЛЕМА – СИТИ 4047 (0)

14.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14221 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 50 x 32,5 x 183 cm Сандуче: 80 x 35 x 99.5 cm Огледало: 68 x 25 x 50 cm Закачалка: 56 x 30.2 x 183 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува ормар, сандуче, огледало и закачалка

БОЈА

Даб дакота со бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Закачалка која содржи се што ви е потребно за вашиот ходник..Домот е хармонија, удобност и расположение. Прекрасниот и пријатен ходник го создава првиот впечаток за вашиот дом и стил

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратата

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА КАЈЛА ГОЛЕМА – СИТИ 4047 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби