ЗАКАЧАЛКА КРАФТ – ОНЛАЈН СИТИ 4007

8.390 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13262 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

114 x 35 x 190 cm

БОЈА

Даб крафт со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Можност за монтирање на спротивната страна.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА КРАФТ – ОНЛАЈН СИТИ 4007”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби