Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА ЛИЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4059

16.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14220 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

155 x 37.5 x 201 cm

БОЈА

Бела со виолетова

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм.Канттрака од 0,45мм

ОПИС

Закачалка која е ултра модерен предлог, која има се што ви треба за вашиот ходник.Ходникот е првиот простор со кој се стапува во контакт оној кој го поминува прагот на вашата куќа.Затоа дизајнот мора да биде едноставен.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање и PUSH механизам

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ЛИЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4059”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби