Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА МАРАКАЈ (0)

13.300 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 14778 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 120 x 43 x 198 cm Боја: Артисан со црна Изработка: Закачалка изработена од медијапан од висококвалитетна иверка со деб. 16мм со огледало

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 43 x 198 cm

БОЈА

Артисан со црна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Закачалка која е ултра модерен предлог, која има се што ви треба за вашиот ходник.Ходникот е првиот простор со кој се стапува во контакт оној кој го поминува прагот на вашата куќа.Затоа дизајнот мора да биде едноставен.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА МАРАКАЈ (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби