Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА МУСА – СИТИ 4055 (0)

11.600 ден

Нема на залиха

Шифра: 14231 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 35,5 x 199 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата од ормарот.Ходникот е првиот простор со кој се стапува во контакт оној кој го поминува прагот на вашата куќа.Затоа дизајнот мора да биде едноставен.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА МУСА – СИТИ 4055 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0