ЗАКАЧАЛКА СЕЛЕНА БЕЛА ВИСОК СЈАЈ

21.900 ден

Check 9 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: 210 x 38 x 190 cm Ормар: 70 x 38 x 190 cm Низок елемент: 70 x 38 x 48 cm Широк елемент: 70 x 38 x 98 cm Закачалка: 70 x 22 x 120 cm Огледало: 70 x 2,5 x 79 cm Боја: Бела Изработка: Закачалка изработена од иверка во Бела МДФ готов сјај , со огледала на ѕид и едната врата од плакарот, две вратички и една фиока на широкиот елемент и две вратички на нискиот елемент на закачалката.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА СЕЛЕНА БЕЛА ВИСОК СЈАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби