Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА

23.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 210 x 42 x 193 cm Ормар: 50 x 42 x 193 cm Низок елемент: 80 x 42 x 55 cm Широк елемент : 80 x 42 x 101 cm Закачалка: 80 x 2,5 x 120 cm Огледало: 70 x 2.5 x 84,5 cm Боја : Каноне со темен орев и златен јасен Изработка: Закачалка изработена од иверка каноне со дебелина 18mm (костур) и лице медијапан со фолија темен орев и златен јасен. Едно крилен плакар, две вратички на нискиот дел и две фиоки и две вратички на широкио елемент. Со вклучено огледало

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

210 x 42 x 193 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 50 x 42 x 193 cm Низок елемент: 80 x 42 x 55 cm Широк елемент : 80 x 42 x 101 cm Закачалка: 80 x 2,5 x 120 cm Огледало: 70 x 2.5 x 84,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува ормар, широк елеметн, низок елемент, закачалка и огледало

БОЈА

Каноне со темен орев и златен јасен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм и медијапан со фолија

ОПИС

Закачалка изработена од иверка каноне со дебелина 18mm (костур) и лице медијапан со фолија темен орев и златен јасен. Едно крилен плакар, две вратички на нискиот дел и две фиоки и две вратички на широкио елемент. Со вклучено огледало

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби