Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ

20.300 ден

НА ЗАЛИХА

16 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 210 x 42 x 193 cm Ормар: 50 x 42 x 193 cm Низок елемент: 80 x 42 x 55 cm Широк елемент : 80 x 42 x 101 cm Закачалка: 80 x 2,5 x 120 cm Огледало: 70 x 2.5 x 84,5 cm Боја : Артисан со Перла Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18mm,едно криелн плакар,две вратички на нискиот дел и две фиоки и две вратички на широкио елемент.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

210 x 42 x 193 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 50 x 42 x 193 cm Низок елемент: 80 x 42 x 55 cm Широк елемент : 80 x 42 x 101 cm Закачалка: 80 x 2,5 x 120 cm Огледало: 70 x 2.5 x 84,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува ормар, широк елеметн, низок елемент, закачалка и огледало

БОЈА

Артисан со Перла

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

ОПИС

Закачалка изработена од иверка со дебелина 18mm,едно криелн плакар,две вратички на нискиот дел и две фиоки и две вратички на широкио елемент.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби