ЗАКАЧАЛКА ТАМАРА – ОНЛАЈН

12.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15143 Категорија:
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 130 х 42 х 190 cm Боја: Златен јасен со светло сива Изработка: Закачалка изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм, костур светло сива иверка, лице фолија златен јасен, вклучено огледало.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ТАМАРА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian