Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЗАКАЧАЛКА ТАРА МЕБЕЛ ВИ МДФ ФОЛИЈА

25.300 ден

НА ЗАЛИХА

16 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 180 x 40 x 190 cm Ормар: 50 x 40 x 190 cm Низок елемент: 80 x 40 x 95 cm Среден елемент(бифе): 50 x 40 x 50 cm Закачалка: 50 x 12 x 120 cm Огледало: 80 x 2,5 x 90cm Боја: Светла сива со златен јасен фолија Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка светло сива со дебелина 18mm(костур) и лице ПВЦ фолија златен јасен, вклучено огледало.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 40 x 190 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 50 x 40 x 190 cm Низок елемент: 80 x 40 x 95 cm Среден елемент(бифе): 50 x 40 x 50 cm Закачалка: 50 x 12 x 120 cm Огледало: 80 x 2,5 x 90cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува ормар, среден елеметн, низок елемент, закачалка и огледало

БОЈА

Светла сива со златен јасен фолија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм и ПВЦ фолија

ОПИС

Закачалка изработена од висококвалитетна иверка светло сива со дебелина 18mm(костур) и лице ПВЦ фолија златен јасен, вклучено огледало.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ТАРА МЕБЕЛ ВИ МДФ ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби