РАЗНО

РАЗНО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лифтомат ТАМИА Лифтомат ТАМИА
Д: 67 x Ш: 64 x В: 97 cm
Димензии: 67 x 64 х 97/107,5 cm Височина на седење: 45-54,5 cm Издрж..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Лифтомат ИНЕЈ Лифтомат ИНЕЈ
Д: 65 x Ш: 71 x В: 117 cm
Димензии: 65 x 71 х 117-127 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: ..
10.790 ден.
без ДДВ: 9.144 ден.
Канцелариски стол ЛОРЕНА Канцелариски стол ЛОРЕНА
Д: 59 x Ш: 59 x В: 96 cm
Димензии: 59 x 59 х 96 cm Височина на седење: 46 cm Издржливост:&nbs..
7.390 ден.
без ДДВ: 6.263 ден.
Лифтомат ИНДИЈАНА Лифтомат ИНДИЈАНА
Д: 65 x Ш: 67 x В: 101 cm
Димензии: 65 x 67 х 101-105 cm Височина на седење: 46-55 cm Издржливост: ..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Лифтомат КЕЛТ Лифтомат КЕЛТ
Д: 70 x Ш: 70 x В: 125 cm
Димензии: 70 x 70 х 125-133 cm големина на делот за потпирање: 55 x 84 cm..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.
Сандаче за чевли МАРИАН Сандаче за чевли МАРИАН
Д: 60 x Ш: 22 x В: 170 cm
Димензии: 60 x 22 х 170 cm Боја: Бела Изработка: Сандаче за чевли ..
9.300 ден.
без ДДВ: 7.881 ден.
Лифтомат ВОЛФ Лифтомат ВОЛФ
Д: 64 x Ш: 60 x В: 113 cm
Димензии: 64 x 60 х 113-123 cm Височина на седење: 43-52 cm Издржливост:&n..
6.390 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
Лифтомат БРЕМЕН Лифтомат БРЕМЕН
Д: 70 x Ш: 70 x В: 125 cm
Димензии: 70 x 70 х 125-133 cm Височина на седење: 42-49 cm Изд..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Лифтомат ЕВЕРИ Лифтомат ЕВЕРИ
Д: 65 x Ш: 65 x В: 118 cm
Димензии: 65 x 65 х 118-128 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржлив..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.
Лифтомат ВИДА Лифтомат ВИДА
Д: 67 x Ш: 65 x В: 94 cm
Димензии: 67 x 65 х 94-104 cm Височина на седење: 44-54 cm Издржливост: до 100..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Тоалетна ЧЕЛЗИ 3 Тоалетна ЧЕЛЗИ 3
Д: 77 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 77 х 42 х 77 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Тоалетна ЧЕЛЗИ 2 Тоалетна ЧЕЛЗИ 2
Д: 128 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 128 х 42 х 77 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Тоалетна ЧЕЛЗИ 1 Тоалетна ЧЕЛЗИ 1
Д: 154 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 154 х 42 х 80 cm ​Боја:  - Сонома Даб - Бела Изработка: Тоалетна..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Тоалетна САНЕ ГОЛЕМА Тоалетна САНЕ ГОЛЕМА
Д: 114 x Ш: 29.6 x В: 77.5 cm
Димензии: 114 х 29,6 х 77,5 cm ​Боја: Венге со антички даб (како на фотогра..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
Тоалетна САНЕ 77цм Тоалетна САНЕ 77цм
Д: 77.2 x Ш: 29.6 x В: 77.5 cm
Димензии: 77,2 х 29,6 х 77,5 cm ​Боја: Венге со антички даб (како на ф..
6.600 ден.
без ДДВ: 5.593 ден.
Сандаче за чевли ПРАКТИК Сандаче за чевли ПРАКТИК
Д: 59 x Ш: 37.5 x В: 181 cm
Димензии: 59 x 37,5 х 181 cm Боја: Сонома Арвен Изработка: Сандаче за чевли из..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Закачалка ДУО Закачалка ДУО
Д: 90 x Ш: 29.5 x В: 185 cm
Димензии: 90 x 29,5 х 185 cm  Боја: Сонома Арвен Изработка: Закачалк..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Закачалка ХОУМ Закачалка ХОУМ
Д: 140 x Ш: 37.5 x В: 221 cm
Димензии: 140 x 37,5 х 221 cm Боја: Костен Вирџинја со Гарафит Изработка: Изра..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Закачалка КРАФТ Закачалка КРАФТ
Д: 114 x Ш: 35 x В: 190 cm
Димензии: 114 x 35 х 190 cm  Боја:  Даб Крафт со Црна Изработка:&nbs..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Лифтомат АРСЕН Лифтомат АРСЕН
Д: 65 x Ш: 62 x В: 113 cm
Димензии: 65 x 62 х 113-124 cm Височина на седење: 44-55 cm Длабоч..
7.390 ден.
без ДДВ: 6.263 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01