Лифтомат БЕНДЕР

Лифтомат БЕНДЕР

7.790 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 62 cm  x  В: 124 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12720
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 59 x 62 х 124-134 cm
  • височина на седење: 46-56 cm
  • Издржливост: до 115 kg
  • Боја: Сива
  • Изработка: Изработен од висококвалитетен штоф лесен за одржување.
  •  
    
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат БЕНДЕР Димензии: 59 x 62 х 124-134 cm височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 115 kg Боја: Сива Изработка: Изработен од висококвалитетен штоф лесен за одржување.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на.. Category: Product #: 12720 Regular price: 7.790 ден. 7.790 Available from: Мебел - Ви