ВАУЧЕР 3.333 ден.

ВАУЧЕР 3.333 ден.

3.000 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 01
Достапност: На залиха
Количина:
  • Вредност: 3.333 денари
     

  • Ваучерот може да се искористи во рок од 6 месеци  oд денот на купувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pernica, перница

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ВАУЧЕР 3.333 ден. Вредност: 3.333 денари   Ваучерот може да се искористи во рок од 6 месеци  oд денот на купувањето. .. Category: Product #: 01 Regular price: 3.000 ден. 3.000 Available from: Мебел - Ви