Лифтомат ДЕНЗЕЛ
 • Лифтомат ДЕНЗЕЛ
 • Лифтомат ДЕНЗЕЛ
 • Лифтомат ДЕНЗЕЛ

Лифтомат ДЕНЗЕЛ

5.990 ден.
Димензии: Д: 58 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 100 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12722
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 58 x 60 х 100-110 cm
 • Издржливост: до 120 kg
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Темно Кафена
 • Изработка: Лифтомат изработен во еко кожа.
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ДЕНЗЕЛ Димензии: 58 x 60 х 100-110 cm Издржливост: до 120 kg Боја:  - Црна - Темно Кафена Изработка: Лифтомат изработен во еко кожа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12722 Regular price: 5.990 ден. 5.990 Available from: Мебел - Ви