Лифтомат ДОРИН

Лифтомат ДОРИН

4.990 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 62 cm  x  В: 99 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12674
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 59 x 62 х 99-107 cm
  • издржливостдо 90kg
  • Боја: Црна
  • Изработка: Изработено од висококвалитетна PU еко кожа и пластична основа.
    •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ДОРИН Димензии: 59 x 62 х 99-107 cm издржливост: до 90kg Боја: Црна Изработка: Изработено од висококвалитетна PU еко кожа и пластична основа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12674 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви