Огледало Ф 238

Огледало Ф 238

10.600 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 74 cm  x  В: 4.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12434
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 100 x 74 х 4,5 cm
 • Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави во хоризонтална или вертикална насока.
 • Произведено во ЕУ 
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 •  
 •  
 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Огледало Ф 238 Димензии: 100 x 74 х 4,5 cm Опис: Огледало во правоаголна форма. Можност да се постави во хоризонтална или вертикална насока. Произведено во ЕУ    Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.           .. Category: Product #: 12434 Regular price: 10.600 ден. 10.600 Available from: Мебел - Ви