Лифтомат ХЕЛИКС 2
  • Лифтомат ХЕЛИКС 2

Лифтомат ХЕЛИКС 2

8.990 ден.
Димензии: Д: 64 cm  x  Ш: 66 cm  x  В: 116 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9915
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 64 x 66 х 116-126 cm
  • Височина на седење: 46-56 cm
  • Издржливост: до 100 kg
  • Боја: Црна со Црвена
  • Изработка: Лифтомат изработен во црн штоф со црвени рабови. Пластична основа и раконаслони.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ХЕЛИКС 2 Димензии: 64 x 66 х 116-126 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: до 100 kg Боја: Црна со Црвена Изработка: Лифтомат изработен во црн штоф со црвени рабови. Пластична основа и раконаслони. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на и.. Category: Product #: 9915 Regular price: 8.990 ден. 8.990 Available from: Мебел - Ви