Клацкалка ИВАНА
 • Клацкалка ИВАНА
 • Клацкалка ИВАНА

Клацкалка ИВАНА

19.900 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 101.5 cm  x  В: 111 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12670
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 67 х 101,5 х 111 cm
 • табуретка: 64 x 52 x 32 cm
 • Боја: 
 • - Портокалова
 • - Темно Сина
 • Издржливост: до 150kg
 • Изработка: Модерна клацкалка со хромирани раконаслони, тапацирана со висококвалитетен штоф што наликува на мек велвет. Задното перниче може да се отстранува. Во комплетот е вклучена  табуретка изработена од истиот штоф.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клацкалка ИВАНА Димензии: 67 х 101,5 х 111 cm - табуретка: 64 x 52 x 32 cm Боја:  - Портокалова - Темно Сина Издржливост: до 150kg Изработка: Модерна клацкалка со хромирани раконаслони, тапацирана со висококвалитетен штоф што наликува на мек велвет. Задното перниче може да се отстранува. Во комплетот е вклучена  табуретка изработена од истиот штоф. Бесплатна испорака.​   Согласно потребите,.. Category: Product #: 12670 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви