Клацкалка МАКС

Клацкалка МАКС

12.300 ден.
Димензии: Д: 52 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12718
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 52 х 90 х 95 cm
    Боја: 
  • - Орев
  • Изработка: Модерна клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус). Седиште и наслон од штоф.
  • Издржливост: до 120kg
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клацкалка МАКС Димензии: 52 х 90 х 95 cm Боја:  - Орев Изработка: Модерна клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус). Седиште и наслон од штоф. Издржливост: до 120kg   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12718 Regular price: 12.300 ден. 12.300 Available from: Мебел - Ви