Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ
 • Клацкалка СОНИ

Клацкалка СОНИ

15.900 ден.
Димензии: Д: 61 cm  x  Ш: 111 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12667
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 61 х 111 х 85 cm
  издржливост: 120 kg
 • Боја: 
 • - Црна
 • Изработка: Модерна клацкалка тапацирана во еко-кожа и хромирани метални ногари. Три перничиња на задниот дел на клацкалката.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клацкалка СОНИ Димензии: 61 х 111 х 85 cm издржливост: 120 kg Боја:  - Црна Изработка: Модерна клацкалка тапацирана во еко-кожа и хромирани метални ногари. Три перничиња на задниот дел на клацкалката.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на и.. Category: Product #: 12667 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви