Клацкалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Клацкалка ЈОКА Клацкалка ЈОКА
Д: 67 x Ш: 90 x В: 89 cm
Димензии: 67 х 90 х 89 cm - висина на седечки дел: 45 cm - длабочина на седечки дел..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Клацкалка МАКС Клацкалка МАКС
Д: 52 x Ш: 90 x В: 95 cm
Димензии: 52 х 90 х 95 cm Боја:  - Орев - Венге Изработка: Модерна кл..
12.300 ден.
без ДДВ: 10.424 ден.
Клацкалка БЕН Х
Д: 55 x Ш: 97 x В: 99 cm
Димензии: 55 х 97 х 99 cm Димензии на седечки дел: 49 х 46 cm В..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Клацкалка СЛИК Клацкалка СЛИК
Д: 67 x Ш: 80 x В: 108 cm
Димензии: 67 х 80 х 108 cm Висина на седечки дел: 41 cm Издржливост: до 120kg ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Клацкалка ИВАНА Клацкалка ИВАНА
Д: 67 x Ш: 101.5 x В: 111 cm
Димензии: 67 х 101,5 х 111 cm - табуретка: 64 x 52 x 32 cm Боја:  - Порток..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Клацкалка ТУЛА Клацкалка ТУЛА
Д: 60 x Ш: 115 x В: 90 cm
Димензии: 60 х 115 х 90 cm - издржливост до 136 kg Боја: Kако на фотограф..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Клацкалка СОНИ Клацкалка СОНИ
Д: 61 x Ш: 111 x В: 85 cm
Димензии: 61 х 111 х 85 cm Издржливост: 120 kg Боја:  - Црна Изработка:&nb..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Клацкалка детска КИД 2 Клацкалка детска КИД 2
Д: 44 x Ш: 52 x В: 62 cm
Димензии: 44 х 52 х 62 cm висина на седечки дел: 29 cm издржливост: ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Клацкалка ПАРИЗ 4013
Д: 68 x Ш: 65 x В: 98 cm
Димензии: 68 х 65 х 98 cm - висина на седечки дел: 38 cm Боја: Зелена И..
17.600 ден.
без ДДВ: 14.915 ден.
Клацкалка РОКЕР Клацкалка РОКЕР
Д: 67 x Ш: 90 x В: 89 cm
Димензии: 67 х 90 х 89 cm - висина на седечки дел: 39 cm Боја:  - Натур Бука (дрв..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01