Клацкалка детска КИД 2
  • Клацкалка детска КИД 2

Клацкалка детска КИД 2

2.990 ден.
Димензии: Д: 44 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 62 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12664
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 44 х 52 х 62 cm
  • висина на седечки дел: 29 cm
  • издржливост: дo 40kg
  • Боја: Како на сликата 
  • Изработка: Изработена од виткано дрво од бреза, метална рамка за задниот дел и квалитетен памучен мебел-штоф.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка детска КИД 2 Димензии: 44 х 52 х 62 cm висина на седечки дел: 29 cm издржливост: дo 40kg Боја: Како на сликата  Изработка: Изработена од виткано дрво од бреза, метална рамка за задниот дел и квалитетен памучен мебел-штоф.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не.. Category: Product #: 12664 Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Мебел - Ви