Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК
 • Лифтомат АРКТИК

Лифтомат АРКТИК

7.990 ден.
Димензии: Д: 62 cm  x  Ш: 62 cm  x  В: 102 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12721
Достапност: На залиха
Количина:
Димензии: 62 x 62 х 102-110 cm
 • Височина на седење: 42-50 cm
Издржливост: до 120 кг
Боја: Сива
Изработка: Изработен од висококвалитетна штоф.
 •  
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат АРКТИК Димензии: 62 x 62 х 102-110 cm Височина на седење: 42-50 cm Издржливост: до 120 кг Боја: Сива Изработка: Изработен од висококвалитетна штоф.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12721 Regular price: 7.990 ден. 7.990 Available from: Мебел - Ви