Лифтомат ВИРЕ
 • Лифтомат ВИРЕ
 • Лифтомат ВИРЕ

Лифтомат ВИРЕ

5.790 ден.
Димензии: Д: 61 cm  x  Ш: 63 cm  x  В: 110 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12724
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 61 x 63 х 110-120 cm
 • Издржливост: до 150 kg
 • Боја: 
 • - Зелена
 • - Сина
 • - Портокалова
 • Изработка: Супер удобен лифтомат изработен од мембранска ткаенина, мрежа (наслон) и црно седиште.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ВИРЕ Димензии: 61 x 63 х 110-120 cm Издржливост: до 150 kg Боја:  - Зелена - Сина - Портокалова Изработка: Супер удобен лифтомат изработен од мембранска ткаенина, мрежа (наслон) и црно седиште.   .. Category: Product #: 12724 Regular price: 5.790 ден. 5.790 Available from: Мебел - Ви