Канцеларија

Канцеларија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лифтомат САМАР Лифтомат САМАР
Д: 57 x Ш: 48 x В: 87 cm
Димензии: 57 x 48 х 87-97 cm Димензии на седечки дел: 46 x 46 cm ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ПИКЕР Лифтомат ПИКЕР
Д: 53 x Ш: 64 x В: 79 cm
Димензии: 53 x 64 х 79-89 cm Димензии на седечки дел: 41 x 44 ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ВАДЕ Лифтомат ВАДЕ
Д: 58 x Ш: 62 x В: 82 cm
Димензии: 58 x 62 х 82-92 cm Димензии на седечки дел: 46 x 54..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат МОНЕТ Лифтомат МОНЕТ
Д: 59 x Ш: 63 x В: 82 cm
Димензии: 66 x 66 х 90-100 cm Височина на седење: 43 - 45 cm ..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Лифтомат ЛУКАС Лифтомат ЛУКАС
Д: 63 x Ш: 60 x В: 80 cm
Димензии: 63 x 60 х 80-90 cm Димензии на седечки дел: 62 x 63 cm ..
9.390 ден.
без ДДВ: 7.958 ден.
Лифтомат ЛИМ Лифтомат ЛИМ
Д: 59 x Ш: 63 x В: 82 cm
Димензии: 59 x 63 х 82-92 cm Димензии на седечки дел: 45 x&nb..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ВОКЕР Лифтомат ВОКЕР
Д: 56 x Ш: 65 x В: 83 cm
Димензии: 56 x 65 х 83-93 cm Димензии на седечки дел: 47 x 57 ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ВИЛСОН Лифтомат ВИЛСОН
Д: 55 x Ш: 67 x В: 84 cm
Димензии: 57 x 67 х 84-93 cm Димензии на седечки дел: 48 x 46 cm ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ВИЛИЈАМ Лифтомат ВИЛИЈАМ
Д: 55 x Ш: 47 x В: 82 cm
Димензии: 55 x 47 х 82-92 cm Димензии на седечки дел: 37 x 43 cm ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ВАТСОН Лифтомат ВАТСОН
Д: 57 x Ш: 58 x В: 89 cm
Димензии: 57 x 58 х 80-90 cm Димензии на седечки дел: 58 x 58 ..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат САРА
Д: 59 x Ш: 60 x В: 82 cm
Димензии: 59 x 60 х 82-92 cm Димензии на седечки дел: 42 х 45..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Лифтомат ЛИЛИ Лифтомат ЛИЛИ
Д: 56.5 x Ш: 58 x В: 89.5 cm
Димензии: 56,5 x 58 х 89,5-99,5 cm Височина на седење: 44-53,5 cm Из..
6.690 ден.
без ДДВ: 5.669 ден.
Лифтомат ТАМИА Лифтомат ТАМИА
Д: 67 x Ш: 64 x В: 97 cm
Димензии: 67 x 64 х 97/107,5 cm Височина на седење: 45-54,5 cm Издрж..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Лифтомат ИНЕЈ Лифтомат ИНЕЈ
Д: 65 x Ш: 71 x В: 117 cm
Димензии: 65 x 71 х 117-127 cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост: ..
10.790 ден.
без ДДВ: 9.144 ден.
Канцелариски стол ЛОРЕНА Канцелариски стол ЛОРЕНА
Д: 59 x Ш: 59 x В: 96 cm
Димензии: 59 x 59 х 96 cm Височина на седење: 46 cm Издржливост:&nbs..
7.390 ден.
без ДДВ: 6.263 ден.
Лифтомат ИНДИЈАНА Лифтомат ИНДИЈАНА
Д: 65 x Ш: 67 x В: 101 cm
Димензии: 65 x 67 х 101-105 cm Височина на седење: 46-55 cm Издржливост: ..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Лифтомат КЕЛТ Лифтомат КЕЛТ
Д: 70 x Ш: 70 x В: 125 cm
Димензии: 70 x 70 х 125-133 cm големина на делот за потпирање: 55 x 84 cm..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.
Лифтомат ВОЛФ Лифтомат ВОЛФ
Д: 64 x Ш: 60 x В: 113 cm
Димензии: 64 x 60 х 113-123 cm Височина на седење: 43-52 cm Издржливост:&n..
6.390 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
Лифтомат БРЕМЕН Лифтомат БРЕМЕН
Д: 70 x Ш: 70 x В: 125 cm
Димензии: 70 x 70 х 125-133 cm Височина на седење: 42-49 cm Изд..
11.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
Лифтомат ЕВЕРИ Лифтомат ЕВЕРИ
Д: 65 x Ш: 65 x В: 118 cm
Димензии: 65 x 65 х 118-128 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржлив..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01