Биро НЕТ
  • Биро НЕТ
  • Биро НЕТ

Биро НЕТ

6.690 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 76.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10886
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 х 60 х 76,5cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Компјутерско биро, изработно од иверка со 4 фиоки.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Биро НЕТ Димензии: 110 х 60 х 76,5cm Боја: Бела Изработка: Компјутерско биро, изработно од иверка со 4 фиоки. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10886 Regular price: 6.690 ден. 6.690 Available from: Мебел - Ви