Лифтомат ПИЦ

Лифтомат ПИЦ

9.390 ден.
Димензии: Д: 65 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 121 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12043
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
  • Димензии: 65 x 60 х 121 - 131 cm
  • Височина на седење: 48-58 cm
  • Издржливост: до 130 kg
  • Боја:
  • - Сива со Црна
  • Изработка: Модерен лифтомат изработен во штоф и хромирана основа.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ПИЦ Димензии: 65 x 60 х 121 - 131 cm Височина на седење: 48-58 cm Издржливост: до 130 kg Боја: - Сива со Црна Изработка: Модерен лифтомат изработен во штоф и хромирана основа.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот... Category: Product #: 12043 Regular price: 9.390 ден. 9.390 Available from: Мебел - Ви