Лифтомат ТРАВИС

Лифтомат ТРАВИС

6.690 ден.
Димензии: Д: 59.5 cm  x  Ш: 71 cm  x  В: 108 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12675
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 59,5 x 71 х 108-115 cm
  • Височина на седење: 48-55 cm
  • Издржливост: до 100 kg
  • Боја: Црна
  • Изработка: Модерен лифтомат изработен од високо квалитетна PU еко-кожа и хромирана основа. Тапацирани раконаслони.
    •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ТРАВИС Димензии: 59,5 x 71 х 108-115 cm Височина на седење: 48-55 cm Издржливост: до 100 kg Боја: Црна Изработка: Модерен лифтомат изработен од високо квалитетна PU еко-кожа и хромирана основа. Тапацирани раконаслони.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополни.. Category: Product #: 12675 Regular price: 6.690 ден. 6.690 Available from: Мебел - Ви