Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН
 • Лифтомат ЛОВРЕН

Лифтомат ЛОВРЕН

6.990 ден.
Димензии: Д: 59 cm  x  Ш: 62 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12723
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 59 x 62 х 97-104 cm
 • Височина на седење: 44 - 51 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Црна
 • Изработка: Лифтомат изработен од ткаенина, мрежа и со механизам за наклон..
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат ЛОВРЕН Димензии: 59 x 62 х 97-104 cm Височина на седење: 44 - 51 cm Боја:  - Сива - Црна Изработка: Лифтомат изработен од ткаенина, мрежа и со механизам за наклон..   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12723 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Мебел - Ви