Лифтомат НЕТИ
 • Лифтомат НЕТИ
 • Лифтомат НЕТИ
 • Лифтомат НЕТИ

Лифтомат НЕТИ

7.390 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 108 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12668
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 60 x 70 х 108-118 cm
  • Височина на седење: 47-59 cm
  • Издржливост: до 120 kg
  • Боја: Црна
  • Изработка: Трендовски лифтомат со тапацирани раконаслони. Изработен во еко-кожа/ Хромирана основа, функција на вртење и прилагодување на висина.
  •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лифтомат НЕТИ Димензии: 60 x 70 х 108-118 cm Височина на седење: 47-59 cm Издржливост: до 120 kg Боја: Црна Изработка: Трендовски лифтомат со тапацирани раконаслони. Изработен во еко-кожа/ Хромирана основа, функција на вртење и прилагодување на висина.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на п.. Category: Product #: 12668 Regular price: 7.390 ден. 7.390 Available from: Мебел - Ви